چگونه از کرم پودر و کانسیلر استفاده کنیم؟

روش استفاده از کرم پودر و کانسیلر

مرحله اول در استفاده از کرم پودر و کانسیلر مرحله آماده سازی پوست است. باید ابتدا پوستتان را با پاک کننده مناسب نوع پوستتان تمییز کنید. بعد از مرطوب کننده مناسب نوع پوستتان استفاده کنید، حالا چند دقیقه صبرکنید تا کرم صورت شما جذب شود.

آرایش عروس
آرایش عروس

کرم پودر چیست :

کرم پودر یکی از اصلی ترین مواد آرایشی است که شاید بدون آن آرایش چندان معنایی نداشته باشد؛ یک زیرسازی خوب می تواند شما را بسیار زیباتر کند و یک زیرسازی بد نه تنها صورت را مصنوعی نشان می دهد بلکه رنگ های آرایشی را نیز بدرنگ نشان می دهد. البته هدف از استفاده از کرم پودر یا همان زیرسازی آرایش این است که پوست حالت یکنواخت پیدا کند .

استفاده از کرم پودر: حالا نوبت استفاده از کرم پودر مناسب است. توجه داشته باشید اگر پوست صورت شما چرب است، کرم پودرهای سبک و پودری برای شما انتخاب بهتری است. چرا که کنترل کننده چربی پوست و مات کننده است. همیشه رنگ کرم پودر باید یک یا دو درجه روشن تر یا تیره تر از رنگ طبیعی پوستتان انتخاب کنید.

کانسیلر چیست؟

کانسیلرها درواقع کرم‌پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما می‌توانید آنها را قبل یا بعد از کرم پودر استفاده کنید البته بعضی‌ها می‌گویند بهتر است بعد از کرم‌پودر زدن استفاده شود.

استفاده از کانسیلر: بعد از اینکه با کرم پودر کل پوست صورتتان را پوشاندید و پوست صورت شما رنگی یکدست به خود گرفت، نوبت استفاده از کانسیلر است. کانسیلرها برای پوشاندن ناهمواری ها و ناهمگونی هایی که کرم پودر آن ها را پوشش نداده مثل؛ حلقه های تیره اطراف چشم، اطراف بینی، لکه های قرمز و هم چنین برای ایجاد خطوط خاص روی صورت استفاده می شوند. کانسیلر را به صورت نقطه نقطه روی پوست بگذارید و با انگشت و ضربات آرام کانسیلر را پخش کنید.

آرایش زنانه کرم پودر و کانسیلر
آرایش زنانه – چگونه از کرم پودر و کانسیلر استفاده کنیم
آرایش زنانه کرم پودر و کانسیلر
آرایش زنانه – چگونه از کرم پودر و کانسیلر استفاده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید