آرایش صورت به سبک کیم کارداشیان!

آرایش صورت و میکاپ به سبک کارداشیان

آرایش صورت کیم

آیا دوست دارید با سبک آرایش صورت کیم کارداشیان آشنا شوید و ببینید که میکاپ او چطور از فونداسیون تا فیکس اجرا می شود؟!

کیم کارداشیان را همه می شاسید، او یکی از چهره‌های مهم و تاثیرگذار دنیای مد و زیبایی است و هر لباسی که می‌پوشد و هر سبکی که برای آرایش صورت و موهای خود انتخاب می‌کند به سرعت ترند می‌شود. در دنیای مد آرایش صورت کیم کارداشیان به عنوان مهم‌ترین اینفلوئنسر سال‌های اخیر دارای اهمیت می باشد.

آرایش صورت کیم کارداشیان

میکاپ آرتیست کیم کارداشیان ، پاتریک تا

آرایش‌ صورت بی‌نقص و کاملی که هر روز روی چهره کیم مشاهده می‌کنید هنر پاتریک است. پاتریک تا در حال حاضر از معروف‌ترین و بااستعدادترین آرایشگرها در غرب آمریکا است که کار آرایش چهره‌هایی مثل جنا دوان، اولویا مان، رزی هانتینگتون، کریسی تیگن و البته کیم کارداشیان را به عهده داشته است. راز پاتریک تا در استفاده از محصولات و مراحل مناسب است، از مراقبت پوست گرفته تا کانتور و پودرهای تثبیت کننده، همگی تاثیر زیادی در زیبایی نهایی آرایش شما دارند. اما او چطور چنین آرایش بی‌نقصی را با کرم پودر و کانسیلر روی صورت کیم اجرا می‌کند؟ این سوالی است که ذهن همه را به خود درگیر کرده است. ما موقع دیدن صورت و آرایش کیم کارداشیان از خود می‌پرسیم که “چرا آرایش من این طور بی‌نقص و زیبا نیست؟”. در ادامه پاتریک تا رازهای بی‌نقص بودن آرایش صورت کیم کارداشیان را در پنج گام بیان می‌کند.

آرایش صورت کیم
آرایش صورت کیم کارداشیان

آرایش صورت کیم، گام اول میکاپ حرفه ای: پاکسازی پوست

هدف از میکاپ حرفه ای و آرایش صورت چیست؟ زیبایی .

چربی‌های اضافی و آلودگی‌هایی که روی سطح آن وجود دارد را از بین می بریم و چهره ای تمیز و یکدست برای آرایش به وجود می آوریم. پوستی مناسب آرایش است که تمیز و پاکیزه باشد ضمنا باید اسیدیته متعادلی هم داشته باشد تا پوست دچار خشکی و تحریک نشود.

به همین دلیل در کنار یک پاک کننده استفاده از تونر هم ضرورت دارد.

در این شرایط یک پاک کننده سه کاره که کار پاک کردن آرایش (صورت و چشم) و کار تونر را هم انجام می‌دهد انتخابی عالی برای آماده سازی است. به خصوص خانم‌هایی که زمان کمی برای آماده شدن دارند می‌توانند با استفاده از این نوع محصولات چندکاره در وقت خود صرفه جویی کرده و زمان آرایش خود را کاهش دهند.

چند قطره این محلول را روی پنبه یا پدهای مخصوص آرایشی بریزید و تمام صورت را با آن پاک کنید. سپس حدود سی ثانیه صبر کنید تا پوست خشک شود و سراغ گام بعدی بروید.

مراقبت از پوست تاثیر زیادی در زیبایی پوست دارد. پس گام اول حفظ سلامت و ریبایی پوست می باشد. سپس با آرایش آن را زیباتر می کنیم. اولین قدم برای آماده سازی پوست برای اجرای یک آرایش و گریم حرفه ای پاکسازی آن است.”

آرایش صورت کیم کارداشیان
آرایش صورت کیم کارداشیان

گام دوم آرایش صورت، استفاده از سرم مرطوب کننده

آرایش صور و میکاپ روی پوست خشک ظاهر و بافت نامناسبی پیدا خواهد کرد و ماندگاری آن نیز کمتر خواهد بود. گام بعدی مرطوب کردن پوست است.

مرطوب کردن پوست قبل از استفاده از فونداسیون اهمیت زیادی دارد. اگر از سرم خاص دیگری هم استفاده می‌کنید مثل سرم‌های ضدآکنه یا روشن کننده و … این مرحله زمان این کار است.

در این مرحله شما دو انتخاب دارید، می‌توانید از کرم مرطوب کننده روزمره خود استفاده کنید و یا سراغ سرم‌های مرطوب کننده که این روزها بسیار محبوب شده‌اند بروید.

کرم مرطوب کننده یا سرم مرطوب کننده؟!

کرم‌های مرطوب کننده هر چقدر هم که بدون چربی و سبک باشند پوست را براق خواهند کرد و جذب آن‌ها به زمان زیادی نیاز دارد. در نتیجه فرآیند آرایش شما طولانی خواهد شد.

سرم‌های مرطوب کننده اگرچه گران قیمت‌تر هستند اما به سرعت جذب می‌شوند و اثر مرطوب کنندگی قوی و ماندگاری دارند و شما حداکثر یک دقیقه بعد از استفاده از سرم مرطوب کننده می‌توانید آرایش خود را آغاز کنید.

کیم کارداشیان مشکل خاصی در پوست خود ندارد و فقط با یک سرم مرطوب کننده آن را برای آرایش آماده می‌کنم.

آرایش صورت کیم کارداشیان
آرایش صورت کیم کارداشیان

آرایش صورت کیم، گام سوم : فونداسیون محبوب کیم کارداشیان

فوندانسیون میکاپ، در این مرحله گام اصلی آرایش آغاز می‌شود. کیم کارداشیان از فونداسیونی استفاده می‌کند که پوشش دهی متوسطی دارد و کیفیت آن در حد عالی است.

برند محبوب فونداسیون کیم کارداشیان برند آرمانی است که فونداسیون‌هایی با کیفیت عالی تولید می‌کند و بافت آن‌ها کاملا ابریشمی و طبیعی است.

پس از زدن این کرم پودر آرمانی شما احساس سنگینی یا مات بودن روی چهره خود ندارید و رنگ‌های به کار رفته در مجموعه این فونداسیون‌ها کاملا طبیعی هستند و تفاوتی با رنگ پوست شما ندارند.

البته لازم است که رنگ فونداسیون را کاملا نزدیک و مشابه رنگ طبیعی پوست خود انتخاب کنید تا ظاهر آرایش شما غیرطبیعی به نظر نرسد.

پس از انتخاب فونداسیون نوبت به استفاده از آن می‌رسد.

پاتریک تا برای زدن فونداسیون روی صورت کیم کارداشیان، از یک اسفنج اشکی مرطوب استفاده می‌کند و آن را روی همه قسمت‌های صورت حتی اطراف چشم و روی پلک‌ها و تمام گردن کیم هم به کار می‌برد تا صورت او جدا از بقیه بدن وی نباشد و همه قسمت‌های یکدست و هماهنگ به نظر برسد.

لازم است بدانید که در این مرحله آرایش به پایان نرسیده است بلکه هنوز دو گام دیگر باقی است و شما باید در مراحل بعدی عیوب صورت را بپوشانید و در نهایت آرایش خود را تثبیت کنید.

گام چهارم، کانسیلر و کانتور

جهت اجرای یک گریم و آرایش صورت حرفه ای باید بدانیم که:

همه حتی کیم کارداشیان هم عیوب و لک‌هایی روی صورت خود دارند که تنها با کرم پودر محو نمی‌شود و به استفاده از کانسیلر نیاز دارد.

پاتریک تا برای پوشاندن عیوب صورت کیم از چند نوع کانسیلر استفاده می‌کند، نوع اول کانسیلر یک نوع کرم فشرده روشن کننده است و مثل هایلایت عمل می‌کند و برای استفاده از آن نیازی به برس نیست. او این کانسیلر را با انگشت زیر چشم‌ها می‌زند تا حرارت دست آن را ذوب کرده و بافتی طبیعی به کانسیلر بدهد سپس با پد اشکی آن را محو می‌کند.

در ادامه آرایش صورت کیم او مقدار دیگری از کانسیلر را روی نوک بینی، زیر ابروها، بالای لب و روی چانه می‌زند و با اسفنج اشکی آن را محو می‌کند.

همان طور که گفتیم این تنها کانسیلری نیست که پاتریک تا به کار می‌برد، در مرحله بعد او سراغ یک کانسیلر مایع می‌رود. با برس مخصوص کانسیلر آن را دوباره روی ناحیه زیر چشم، روی بینی، روی پیشانی، بالای لب و روی چانه می‌زند. با کمک اسفنج اشکی آرایش صورت را به گریم حرفه ای تبدیل می کند و خطوط مرزی را کاملا ترکیب و محو می‌کند. البته او کانسیلر روی بینی را محو نمی‌کند تا در مرحله بعدی سراغ آن برود.

مرحله آخر گام چهارم آرایش کیم کارداشیان، استفاده از کانتور است.

کانتور یا همان برنزه کننده مات نوع پودر فشرده در رنگی تیره‌تر از پوست است که به صورت عمق می‌دهد. تا این کانتور را زیر گونه‌ها و اطراف پیشانی و کناره خط موها می‌کشد تا صورت کیم کشیده‌تر به نظر برسد و در نهایت بینی او را با دو خط موازی در کناره‌ها باریک کرده و آرایش او را کاملا ترکیب و محو می‌کند.

آرایش صورت کیم کارداشیان
آرایش صورت کیم کارداشیان

گام پنجم، تثبیت آرایش

بع از اینکه آرایش صورت کیم کارداشیان به پایان رسید نوبت به تثبیت آن می‌رسد.

تثبیت آرایش برای ماندگاری و دوام آن در طول روز ضروری است و هر میکاپ کاملی باید با این مرحله به پایان برسد.

پاتریک تا برای تثبیت آرایش کیم از یک پودر تثبیت کننده مات رنگی استفاده می‌کند و این پودر را با اسفنج‌های مخصوص ابتدا روی ناحیه زیر چشم و گونه‌ها می‌زند و سپس روی پیشانی و بینی و تمام قسمت‌های صورت محو می‌کند.

در مرحله آخر او یک پودر برنزه کننده مات را زیر گونه‌ها و اطراف پیشانی و کناره‌های بینی می‌زند تا کانتور کیم کارداشیان تثبیت و کامل شود.

آرایش صورت کیم کارداشیان
آرایش صورت کیم کارداشیان

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است لطفا با نظرات سازنده خودتون، مدا را راهنمایی کنید!

آرایش صورت کیم کارداشیان
آرایش صورت کیم کارداشیان

مدا، استایلر شما

دیدگاهتان را بنویسید