مد لباس شیک زنانه – زمستان 98

مد لباس شیک زنانه

همانطور که میدانید برای ست کردن لباس‌ها یک سری قواعد و اصول کلی وجود دارد. فصل زمستان نیز از این قانون مستثنی نیست و انتخاب رنگ و نوع لباسهای زمستانی هم قوانین خودش را دارد. همچنین برای بروز بودن لازم است که از مد روز هم اطلاع داشته باشیم تا از ترکیب قوانین و ترندها یک استایل منحصر به فرد زمستانی خلق کنیم.

البته در دنیای مد و پوشاک هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست ولیکن در سری پست های moda mode سعی داریم با ترکیب قوانین و مد ها پیشنهادات کاربردی و مطابق با مد سال را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. در سری جدید moda mode زمستانی خلاقیت غوغا می‌کند! پس بیایید ببینیم در زمستان چه رنگ هایی بهم می‌آیند و چگونه یک استایل زمستانی شیک و به روز بزنیم.

لباس هایی بخریم که بشود چندین بار استافاده کرد

در این مطلب سعی میکنیم برای پرسش های شما در مورد خرید ، نحوه ست کردن و شیک بودن در فصل های سرد سال، پیشنهاداتی ارائه کنیم. با این روش ها می توانید در مورد لباس های زمستانی که داشتن آن ها لازم است درست تر تصمیم بگیرید و هر سال با کم و زیاد کردن چند آیتم ،جدیدترین مدل لباس زمستانی را بپوشید .

استایل شما چیست؟

البته همگی ما برای حضور در موقعیت های مختلف لباس های زمستانی متفاوتی را انتخاب میکنیم ولی پاسخ این سوال به شما در مشخص شدن نوع استایل زمستانیتان کمک می کند . کلاسیک ، بوهو ، رسمی ، هنری ، کژوال و … استایل های مختلفی هستند که شما می توانید برای لباس پوشیدن فرم خودتان را با آن ها هماهنگ کنید .

یک توصیه کلی برای انتخاب بزرگ ترین بخش لباس زمستانی این است که این تکه های مهم و اصلی را به رنگ خنثی انتخاب کنید تا دغدغه و مشکل ست کردن با سایر اجزا لباس هایتان را نداشته باشید .

moda mode zem 98-10-02

دیدگاهتان را بنویسید